Main menu


Vážení přátelé,

dovolujeme si Vám nastínit eventuality zviditelnění Vaší obchodní značky na českém trhu prostřednictvím  reklamních médií, které zaštiťuje naše agentura.

  • billboardové kampaně – atraktivní plochy na území celé České republiky, na míru Vaší firmě vybereme optimální lokace. Nejsledovanějšími plochami jsou nepřehlednutelná místa v bezprostřední blízkosti nákupních středisek jako je Kaufland, Tesco, Billa, Lidl, Interspar, renomované čerpací stanice na hlavních silničních tazích. Zpracujeme koncept dle Vašeho návrhu, koncipujeme vlastní návrh se zaměřením na Vaši cílovou zákaznickou skupinu, zařídíme grafickou realizaci a tisk billboardů za bezkonkurenčních podmínek
  • kampaně na atraktivních LED obrazovkách po celé republice (Praha – nejeexponovanější lokace horní část Václavského náměstí – tj. maximální sledovanost z pražské magistrály směr centrum – Brno, Vodičkova ulice – směr Václavské náměstí, dále Brno – Vaňkovka, Teplice, Plzeň, Karlovy Vary, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Beroun…) Grafické zpracování video spotu včetně kreativních vstupů. Flexibilita kampaní s ohledem na sezónní atraktivitu – kampaně cílené na svátky jako jsou Vánoce, Velikonoce, Den dětí, Den matek,  Valentýn
  • reklamní plocha v zájmových časopisech
  • reklamní partnerství televizních pořadů na renomovaných televizních kanálech TV Barrandov a Public TV.
  • TV Barrandov – společenský týdeník SHOW, sponzorský odkaz před odvysílaním každého dílu a po něm, premiéra pořadu každé úterý večer, v průběhu týdne následuje 5 repríz, pořad lze včetně odkazů sledovat i na webových stránkách
  • TV Barrandov – reklamní partnerství pořadu Pelíšky slavných, osvědčeného life stylového magazínu, jehož reprízy se na přání diváků stále vracejí. Osobnosti ze světa show businessu, sportu a dalších renomovaných oborů lidské činnosti poodhalují své soukromí i zákoutí profesního života. v pořadu se již představily osobnosti jako Lucie Bílá, Lucie Vondráčková, skupina Divokej Bill, Roman Šebrle,  v dramaturgickém plánu je řada dalších významných osobností – Halina Pawlowská, Helena Vondráčková a mnohé další. Možnost animace celebrity k propagaci konkrétního produktu – tzv. product placement.
  • nabízíme výrobu reklamního spotu či krátkého dokumentárního snímku o Vaší firmě „na klíč“ od scénáře přes realizaci, grafiku obalu až po distribuci.
  • výroba dárkových příbalových médií na míru Vaší firmě. Hudba v intencích konkrétního propagovaného výrobku či globální politiky Vaší firmy. Vše od zpracování námětu po finální zpracování a distribuci.
  • realizace adventních (velikonočních kalendářů) jako firemních dárků pro klienty firem (grafické zpracování, distribuce)
  • scénáře k medializaci zvláště komerčně atraktivních produktů

Reklamní kampaň přizpůsobíme Vašemu záměru i finančním možnostem.